Ocelové grily Vulcanus: celoroční ohniště a gril v jednom

Milujete otevřený oheň a vůni dřeva, a zároveň byste si rádi pořídili designový kousek, který bude ozdobou vaší zahrady? Pak jsou skvělou volbou designová ohniště a grily Vulcanus, které nejen krásně vypadají, ale také s nimi připravíte dokonalé pochoutky.

České luxusní grily na dřevo

Jestliže vás baví příprava jídla na ohni a plynové nebo elektrické grily a udírny nejsou nic pro vás, pak vyzkoušejte originální české grily na dřevo, se kterými zvládnete během hodiny připravit jídlo až pro 50 lidí. Tyto luxusní grily nabízejí kombinaci otevřeného ohniště a ocelové grilovací plochy, na které snadno připravíte maso, ryby, zeleninu, sýry i sladké pochoutky.

Grily Vulcanus jsou vyrobené z materiálu COR-TEN, který byl původně určený pro výrobu lodí. Jde o vysoce legovanou ocel s rubínovou patinou, která nejen krásně vypadá, ale je také odolná proti dešti a mrazu. Snadné je tak nejen samotné grilování, ale i údržba grilu.

Proč si pořídit zahradní gril Vulcanus?

Pokud vás designové grily na dřevo Vulcanus nepřesvědčily svým luxusním vzhledem, můžete se spolehnout i na jejich další pozitivní vlastnosti. Které to jsou?

  • Dvě tepelné zóny vám umožní grilovat všechno jídlo najednou, aniž byste museli příliš řešit samotné zatápění. Ocelovou plotnu využijete i pro hrnce a pánve.
  • Vulanus gril je jedinečný hlavně svou konstrukcí a to keramickou vložkou, která plní zejména funkci akumulace tepla, což znamená nižší spotřebu dřeva a rovnoměrné předávání tepla nahoru k plotně, kdykoli během celého roku. 
  • Součástí grilu je i unikátní systém pro odvod přebytečné mastnoty z plotny dolů, do odkapávací misky
  • Otevřené ohniště zaručuje jedinečnou atmosféru, kterou ocení rodina, ale i hosté luxusních restaurací.
  • Bohaté příslušenství k zahradním grilům na dřevo nabízí pro grily Vulcanus středový nástavec s grilovacím roštem, který umožní grilování ve vyšších polohách nebo pečení ve woku, příp. vaření v litinovém hrnci nebo kotlíku.
4 položek celkem
Vulcanus Grill Pro730 Masterchef
Doprava zdarma
65 990 Kč

Profesionální gril na dřevo s revolučním designem a moderními technologiemi pro dokonalé grilování. Minimální nároky na údržbu, vysoká...

Kód: 100050
Vulcanus Grill Pro910 Chef
Doprava zdarma
58 990 Kč

Vulcanus Grill Pro910 Chef - prvotřídní gril s nekompromisním designem, výkonnou technologií a minimálními nároky na údržbu. Gril získává...

Kód: DC-100020
Vulcanus Grill Pro910 Masterchef
Doprava zdarma
74 990 Kč

Vulcanus Grill Pro910 Masterchef - skvělý outdoor gril s minimální kouřivostí a rychlým grilováním. Velká kapacita a snadná údržba....

Kód: 100060
Vulcanus Grill Pro730 Chef
Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
49 990 Kč

Profesionální gril na dřevo s vysokým výkonem a širokým spektrem funkcí. Ideální pro náročné kuchaře a grilmastery. Designovaný v Evropě,...

Kód: 100010
×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %