Jack Stack

Jack Stack Barbecue

Tradiční americké grilovací koření a omáčky Jack Stack vychází z toho nejlepšího, co kansaské grilování nabízí. Tak akorát pálivé a tak akorát kořeněné, abyste si s nimi užili jedinečný kulinářský zážitek v americkém stylu.

Rodinná firma s tradicí

Historie této tradiční americké značky sahá až do roku 1957 k muži jménem Russ Fiorella, který vlastnil skromný stánek s barbecue pochoutkami. Jeho podnikavý syn Jack Fiorella rozšířil byznys a v 70. letech nabízel nejrozsáhlejší barbecue menu v Kansasu.

Dnes už v podniku působí čtvrtá generace, v Kansasu vlastní šest restaurací a koření na grilování masa nebo BBQ omáčky Jack Stack jsou známé po celém světě. Objednat si u nich můžete také catering nebo dokonce předem připravený balíček, ve kterém dostanete vše na perfektní grilování - od koření na grilování masa, přes BBQ omáčky až po samotné maso nebo další suroviny.

Které produkty Jack Stack byste měli vyzkoušet?

Ať už chcete koření na steaky, koření na hovězí nebo jehněčí maso nebo na drůbež, u Jack Stack si rozhodně vyberete. Jejich směsi můžete použít na nakládání masa na gril i na pečení, hodí se také k přípravě masových kuliček nebo hamburgerů.

Univerzální kořenící směs Jack Stack All purpose s česnekem a jemným nádechem papriky skvěle využijete také jako koření na grilovanou zeleninu, ryby nebo mořské plody.

A nesmíme zapomínat ani na grilovací omáčky, které jsou perfektní na přípravu marinád, na potírání masa během grilování a samozřejmě jako studené omáčky k servírování steaků i trhaného vepřového.

1 položek celkem
BBQ omáčka Jack Stack KC Original, 528 g
375 Kč

Jack Stack BBQ omáčky vyrobené podle nejlepších tradic KC jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí.

Kód: 147809

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %